• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cvakání za motorem x18XE
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Helmic
Tuesday 18 December 2007 - 14:38:28 Citovat
Host
Zdravím, chi se zeptat co je to za cvakání. Vychází to za motorem jak jde sací potrubí u toho kolínka a dělá to hlavně hodně když je studený motor. Ještě mám jeden problém, nák mi hučí řemenice u serva nebo u kompresoru na klimu, přesně nevím. Nevíte co s tím?
qpc
Tuesday 18 December 2007 - 16:48:44 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
A) na vstupu sání hned za tim kolenem je krokovej motorek a škrtící klapka,udřžují volnoběh
klonil bych se k prasklině na svodech výfuku,při studeném to cvaká,teplem a ohřátim se to utěsnuje,pravděpodobně to později začne ,,cvakat,, pořád..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


jakub
Sunday 15 March 2009 - 22:13:31 Citovat
Host
Ahoj chlapi, nechci zakládat nový vlákno tak to píšu sem. Mám VeB x18xe. Jde mi o to, že motor má zvuk jak diesel. Pročet jsem tu všechno možný, ale nějak si nevim rady. Kdyby klepaly hydroštely, tak podle toho co jsem se tu dočet, by měli po zahřátí motoru ztichnout. Mě to klepe pořád stejně, jak při studenym tak při zahřátym. Další věc na co jsem mrknul, byly svody jestli nejsou ruplý, nikde ani prasklinka, tak se bojim aby to nedělal pístní čep. Je možný aby to při cca 154000 najetých km dělal ten čep? K autě mám servisku tak snad ty kilometry budou poctivý. Dá se nějak zjistit jestli to je to určitě tahle závada? Už si nevim rady co mám ještě vyzkoušet. Děkuju moc
qpc
Monday 16 March 2009 - 22:37:33 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jestli ti to cvaká pod ventilovym víkem,tak je možné,že se ti tam tlačí málo oleje,občas to dělá,když je olej na MIN hranici.Jinak svody nemusejí být prasklé,může foukat těsnění pod nima nebo také bejt ulomenej šteft(většinou ten první)

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Monday 16 March 2009 - 23:28:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
a propos,jakej tam máš olej?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jakub
Tuesday 17 March 2009 - 11:38:43 Citovat
Host
Ahoj, štefty jsem taky prolez a všechny jsou v pohodě. Olej mám měněnej cca před 500km, měnil jsem i olejový čerpadlo. Jinak olej tam mám 10W40. Jinak mi připadá, že to dělá pod ventilovym víkem, tak doufám, že to nebude ten čep. Už fakt nevim co mám ještě zkusit. Myslíš, že kdyby foukalo to těsnění pod svodama, že by to dělalo takovej bordel i když se to zahřeje?
Savy
Monday 13 April 2009 - 01:08:24 Citovat
Host
Zdravim vectráky mám stejný problém pod víkem to tluče .Za studena je to tedy slyšet víc po zahřátí to trochu stichne ale přidám plyn a je to slyšet jako .... .Nevim neviznám se v tom co by to mohlo být.Výfuk jsem kontroloval komplet rozebral a ok.R.v.97 X18XE olej Magnatek 10W-40 naběháno 140000 km.Poraďte Email dík

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1623 sec,0.1337 z toho dotazů.